Måndagen den 11:e december 2017

 

Petter Buberg
VD/CEO
08-795 48 00
+47 91330190
pbuberg@me.com

Peter Sporron
Försäljningsdirektör
08-795 48 00
peter.sporron@harologi.se

Eva Bergström
Försäljning/Kurser
08-795 48 13
eva.bergstrom@harologi.se

Lena Borg
Försäljning
08-795 48 11
lena.borg@harologi.se

Pernilla Hade
Försäljning/Pivot Point
08-795 48 08
pernilla.hade@harologi.se

Helen Jäderlund
Ekonomichef
08-795 48 20
helen.jaderlund@harologi.se

Bodil Stigsdotter
Ekonomiassistent
08-795 48 21
bodil.stigsdotter@harologi.se

Birgitta Enqvist
Export
08-795 48 22
birgitta.enqvist@harologi.se

Daniel Bloch Johansson
Marknad/IT
08-795 48 30
daniel.bloch@harologi.se

Lars Neijbert
Produktionschef
08-795 48 41
lars.neijbert@harologi.se

Kari Snöaas
Försäljning Norge
+47 62 96 15 50
kari.snoaas@harologi.se

Nisse Fohrs
Marknadskonsult
070-634 48 55
nisse.fohrs@harologi.se

Lotta Gustafsson
Reception/Ekonomi
08-795 48 00
lotta.gustafsson@harologi.se

Diana Backlund
Marknadskonsult
070-870 25 30
diana.backlund@harologi.se

 

Filippa Olsson
Marknadskonsult
072-719 11 00
filippa.olsson@harologi.se

  Torbjörn Broström
Marknadskonsult
070-142 64 40
torbjorn.brostrom@harologi.se

 


För vidareutbildning och professionella produkter i salongen!

SVERIGES ENDA ÅTERFÖRSÄLJARE!